Farklı Rotaları Sevenlere Balayı Destinasyonları

1- Azor Adaları, Portekiz

azor-adalariPortekiz’e bağlı olup Atlas Okyanusu’nun ortasında yer alan bu dokuz ada, üzerindeki görkemli dağlar ile ziyaretçilerine unutulmaz manzaralar sunuyor. Adım attığınız her yerde birbirinden güzel plajlar ve manzaralar olan Azor Adaları’nda dalıştan balina gözlemine kadar sayısız aktivite ve lüks balayı otelleri sizi bekliyor.

Portekiz uçak bileti

2- San Sebastian, İspanya

san-sebastian

İspanya’nın kuzey kıyılarında, Biskay Körfezi’nde yer alan San Sebastian, İspanya’nın çok daha farklı bir yüzünü görmek isteyen çiftler için çok iyi bir seçenek. Avrupa’nın en güzel deniz ürünü restoranlarından bazılarını bulabileceğiniz, sanat ve kültür ile iç içe geçmiş bu şehir, plajlarıyla da keyifli bir balayı geçirmenizi garantiliyor.

San Sebastian Uçak Bileti

3- Tulum, Meksika

tulum

Karayip kıyılarında uzanan ve manzaralarıyla dünyanın gözdesi haline gelmiş olan Tulum, muhteşem plajları ve deniziyle olduğu kadar Maya kalıntıları ve antik şehirleriyle de balayınıza keyif katıyor. Playa Paraiso’nun bembeyaz kumsallarında uzanın ve tropik denizi izleyip evliliğinize muhteşem bir başlangıç yapın.

Meksika uçak bileti

4- Atitlan Gölü, Guatemala

atitlan-golu

Farklı bir seyahat deneyimi arayanların son dönemdeki gözde rotalarından olan Orta Amerika’nın en sevilen ülkelerinden olan Guatemala, gezgin balayı çiftleri için sayısız güzellik barındırıyor. Sisli dağlar, yemyeşil ormanlar ve masalsı köyler arasında yer alan Atitlan Gölü kıyılarında her bütçeye uygun konaklama seçenekleri bulunuyor. Üstelik yürüyüş yapmayı sevenler için pek çok gezi rotası da bulunuyor.

Guetamala uçak bileti

5- Hvar, Hırvatistan

hvarAdriyatik kıyılarında romantik bir balayı için ilk tercihler arasında olan Hırvatistan’ın incilerinden olan Hvar, plajlarında dinlenebileceğiniz, lavanta tarlalarında gezip muhteşem denizin tadını çıkarabileceğiniz bir balayı vaat ediyor. Özellikle Paklinski adalarına gidip gizli koyları eşinizle keşfetmeyi ihmal etmeyin!

Hırvatistan uçak bileti.

koray

koray

Yorum Yazın